rabat ilościowy
Kartoteka ECONOMY na teczki formatu A4, 4 dwurzędowe szuflady, wys. x szer. x gł.: 1321 x 840 x 623 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 109949

1 822,00 zł bez VATu
2 241,06 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 639,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 577
Opis
- kartoteki wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej farbą proszkową
- szuflady z teleskopowymi prowadnicami ze 100% wysuwem o nośności 40 kg
- pełne dno umożliwia także przechowywanie luźno ułożonych dokumentów
- w szufladach można osadzić poprzeczne blaszki dzielące (patrz akcesoria)
- szuflady posiadają zamek centralny i blokadę przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie
- szuflady posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną
Parametry
| format | A4 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 623 mm |
| szerokość | 840 mm |
| wysokość | 1321 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 2 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |












