Beczka z zdejmowaną pokrywą, HDPE, pojemność 220 l
nr art.: 109964
270,00 zł bez VATu
332,10 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 192
Opis
Do bezpiecznego transportu substancji niebezpiecznych, sypkich lub bardzo lepkich – homologacja UE.
- z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) do zastosowania również w celach spożywczych
- lekkie, stabilne i praktyczne
- możliwość plombowania
Zdejmowana pokrywa jest zamocowana na ocynkowanej obejmie z mechanizmem dźwigniowym, bezpieczne uszczelnienie.
Szeroki otwór wlewowy umożliwia opróżnianie resztek i łatwe czyszczenie.
Parametry
| materiał | tworzywo sztuczne |
| uchwyty | nie |
| UN-Kod | UN 1H2/X318/S |
| pojemność | 220 l |
| długość zewnętrzna | 590 mm |
| średnica nakrętki | 471 mm |
| szerokość zewnętrzna | 590 mm |
| wysokość zewnętrzna | 975 mm |



