Wanna wychwytowa z laminatu szklanego, z laminatowym rusztem, pojemność 220 l, 1280x850 mm, szara


Opis
Z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym. Materiał ten jest doskonałym połączeniem zalet metali i tworzyw sztucznych.
- nie koroduje
- bardzo odporne na większość substancji chemicznych
- wysoka temperatura zapłonu – można stosować z substancjami palnymi o temperaturze zapłonu >55°C
Wanny wychwytowe z laminatu są powszechnie stosowane w produkcji, we wszystkich gałęziach przemysłu, nadają się do bezpiecznego przechowywania substancji zagrażających środowisku naturalnemu, takich jak np. oleje, zasady, kwasy, zawiesiny, środki czyszczące do wartości pH 8, itp.
Niska wysokość konstrukcyjna ułatwia obsługiwanie i przechowywanie. Wannę można postawić bezpośrednio na podłogę, materiał jest absolutnie odporny na korozję.
Konstrukcja bez łączeń (spawów), dlatego nie jest potrzebna bieżąca kontrola szczelności wanny.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | laminat |
| wykonanie | z kratą z laminatu |
| nośność | 800 kg |
| objętość wychwytu | 220 l |
| długość całkowita | 1280 mm |
| szerokość całkowita | 850 mm |
| wysokość całkowita | 290 mm |








