Kółko skretne do urządzeń, obudowy ze stali nierdzewnej, śr. 50 mm, z płytką, nośność 40 kg
nr art.: 110107
EAN: 4021885108403
68,00 zł bez VATu
83,64 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 113
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane ze stali nierdzewnej
- koła ułożyskowane na łożysku ślizgowym
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 45 x 45 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 60 x 60 mm |
| nośność | 40 kg |
| średnica koła | 50 mm |
| średnica otworu | 6,5 mm |
| szerkość (bieżnik) | 18 mm |
| wys. montażowa | 70 mm |



