Kółko skretne z hamulcem do urządzeń, obudowy ze stali nierdzewnej, śr. 125 mm, z płytką, nośność 70 kg
nr art.: 110114
EAN: 4021885034276
145,00 zł bez VATu
178,35 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 113
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane ze stali nierdzewnej
- koła ułożyskowane na łożysku ślizgowym
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- z podwójnym hamulcem jazdy i skrętu; obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 60 x 50 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 76 x 70 mm |
| nośność | 70 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 8,3 mm |
| szerkość (bieżnik) | 28 mm |
| wys. montażowa | 158 mm |



