Kółko skretne do urządzeń, obudowy ze stali nierdzewnej, śr. 75 mm, z górnym otworem, nośność 60 kg
nr art.: 110116
EAN: 4021885108380
73,50 zł bez VATu
90,41 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 113
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane ze stali nierdzewnej
- koła ułożyskowane na łożysku ślizgowym
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| nośność | 60 kg |
| przesunięcie osi | 25 mm |
| średnica koła | 75 mm |
| średnica otworu | 12 mm |
| szerkość (bieżnik) | 24 mm |
| wys. montażowa | 101 mm |



