Kółko skrętne z hamulcem do urządzeń, śr. 80 mm, z górnym otworem, nośność 80 kg
nr art.: 110128
EAN: 4021885104849
57,00 zł bez VATu
70,11 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 112
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
- koła ułożyskowane na precyzyjnych łożyskach kulkowych
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
- z podwójnym hamulcem jazdy i skrętu
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| nośność | 80 kg |
| przesunięcie osi | 27 mm |
| średnica koła | 80 mm |
| średnica otworu | 12,2 mm |
| szerkość (bieżnik) | 21 mm |
| wys. montażowa | 112 mm |



