Kółko transportowe, wsporcze, niebieskie elastyczne tworzywo, śr. 100 mm, nośność 200 kg
nr art.: 110134
EAN: 4021885110901
46,40 zł bez VATu
57,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- tarcza koła wykonana jest z poliamidu i posiada łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z niebieskiego, elastycznego i niebrudzącego plastiku o dużej nośności
- osłony przeciwwłóknowe
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 106 x 85 mm |
| nośność | 200 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 32 mm |
| wys. montażowa | 132 mm |



