Kółko transportowe, skretne z hamulcem, niebieskie elastyczne tworzywo, śr. 125 mm, nośność 140 kg
nr art.: 110139
EAN: 4021885083335
105,00 zł bez VATu
129,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- tarcza koła wykonana jest z poliamidu i posiada łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z niebieskiego, elastycznego i niebrudzącego plastiku o dużej nośności
- dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80x55/60 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 115 x 85 mm |
| nośność | 140 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 45 mm |
| wys. montażowa | 155 mm |



