Kółko transportowe L6, wsporcze, koło z białego tworzywa, śr. 200 mm, nośność 1200 kg
nr art.: 110156
EAN: 4021885104047
243,00 zł bez VATu
298,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Parametry
| materiał obręczy | biały plastik |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 104 x 78 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 1200 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 245 mm |



