Kółko transportowe, skrętne z hamulcem, koło z białego tworzywa, śr. 150 mm, nośność 700 kg
nr art.: 110165
EAN: 4021885103958
212,00 zł bez VATu
260,76 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Zestawy skrętne posiadają dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych.
Parametry
| materiał obręczy | biały plastik |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 104 x 78 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 700 kg |
| średnica koła | 150 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 200 mm |



