Kółko transportowe, czarne elastyczne tworzywo, wsporcze, piasta aluminiowa, śr. 100 mm, nośność 150 kg
nr art.: 110182
EAN: 4021885096236
87,50 zł bez VATu
107,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik wykonany jest z czarnego, elastycznego plastiku o dużej nośności
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 105 x 85 mm |
| nośność | 150 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 8 mm |
| szerkość (bieżnik) | 40 mm |
| wys. montażowa | 137 mm |



