Kółko transportowe, czarne elastyczne tworzywo, skrętne z hamulcem, piasta aluminiowa, śr. 180 mm, nośność 300 kg
nr art.: 110205
EAN: 4021885096199
155,00 zł bez VATu
190,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik wykonany jest z czarnego, elastycznego plastiku o dużej nośności
- dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 300 kg |
| średnica koła | 180 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 239 mm |



