Kółko transportowe, poliuretan, skrętne, piasta aluminiowa, śr. 150 mm, nośność 550 kg
nr art.: 110213
EAN: 4021885094126
199,00 zł bez VATu
244,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A
- w głowicy obrotowej jest wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 550 kg |
| średnica koła | 150 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 209 mm |



