Kółko transportowe, poliuretan, skrętne z hamulcem, piasta aluminiowa, śr. 100 mm, nośność 280 kg
nr art.: 110218
EAN: 4021885082123
190,00 zł bez VATu
233,70 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A
- zestawy skrętne posiadają dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 105 x 85 mm |
| nośność | 280 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 8 mm |
| szerkość (bieżnik) | 40 mm |
| wys. montażowa | 137 mm |



