Kółko transportowe, poliuretan, wsporcze, piasta aluminiowa, śr. 80 mm, nośność 250 kg
nr art.: 110224
EAN: 4021885081850
105,00 zł bez VATu
129,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 105 x 85 mm |
| nośność | 250 kg |
| średnica koła | 80 mm |
| średnica otworu | 8 mm |
| szerkość (bieżnik) | 40 mm |
| wys. montażowa | 127 mm |



