Kółko transportowe, poliuretan, wsporcze, piasta aluminiowa, śr. 125 mm, nośność 450 kg
nr art.: 110226
EAN: 4021885094102
136,00 zł bez VATu
167,28 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 450 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 178 mm |



