Kółko transportowe, wsporcze, niebieski poliuretan, śr. 260 mm, nośność 160 kg
nr art.: 110231
EAN: 4021885107925
204,00 zł bez VATu
250,92 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Opis
- obudowa kółek jest wykonana z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła lakierowana proszkowo na kolor srebrny z łożyskiem wałeczkowym
- koła z podłużnym bieżnikiem
Parametry
| materiał obręczy | niebieski poliuretan, miękki |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 190 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 230 x 125 mm |
| nośność | 160 kg |
| średnica koła | 260 mm |
| średnica otworu | 15 mm |
| szerkość (bieżnik) | 85 mm |
| wys. montażowa | 295 mm |



