Kółko transportowe, skrętne, niebieski poliuretan, śr. 400 mm, nośność 200 kg
nr art.: 110235
EAN: 4021885101152
899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Opis
- obudowa kółek jest wykonana z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła lakierowana proszkowo na kolor srebrny z łożyskiem wałeczkowym
- koła z podłużnym bieżnikiem
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | niebieski poliuretan, miękki |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 125 x 125 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 150 x 150 mm |
| nośność | 200 kg |
| średnica koła | 400 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 100 mm |
| wys. montażowa | 458 mm |



