rabat ilościowy
Wielofunkcyjny pojemnik czworoboczny, pojemność 140 l, z tworzywa (HDPE)
nr art.: 110269
464,00 zł bez VATu
570,72 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
417,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 14 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 190
Opis
- nadające się do żywności
- masywne czworokątne o wielkości połowy palety ze wzmocnionym dnem
- wykonane ze spełniającego wymogi higieniczne polietylenu HDPE
- odpornego na temperaturę w zakresie od -30° do +60°C
- gładkie ścianki wewnętrzne ułatwiające czyszczenie i opróżnianie
- kolor biały mat
Parametry
| ciężar | 11,4 kg |
| nośność | 140 kg |
| nośność w stosie | 500 kg |
| pojemność | 140 l |
| długość | 800 mm |
| długość wewnętrzna | 720 mm |
| szerokość | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 515 mm |
| wysokość | 415 mm |
| wysokość wewnętrzna | 400 mm |









