Wciągarka bramowa z ręcznym wciągnikiem, nośność 1000 kg, szer. 5000 mm, wys. 3000 mm
nr art.: 110342
32 544,00 zł bez VATu
40 029,12 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (32 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 100
Opis
Składana, stabilna konstrukcja z profili stalowych na 4 ruchomych rolkach obrotowych z poliuretanowym ogumieniem, z których dwie są z hamulcem. Dostawa z stanie rozłożonym.
Wykonanie: ruchoma konstrukcja nośna z ręcznym wciągnikiem YALE i wózkiem jezdnym bez napędu.
Parametry
| ciężar | 1000 kg |
| nośność | 1000 kg |
| szerokość całkowita | 5510 mm |
| szerokość prześwitu | 5000 mm |
| szerokość wspornika nośnego | 120 mm |
| wysokość całkowita | 3292 mm |
| wysokość podnoszenia | 2728 mm |
| wysokość prześwitu | 3000 mm |













