Wciągarka bramowa z elektr. wciągnikiem, nośność 1000 kg, szer. 5000 mm, wys. 3000 mm
nr art.: 110349
38 731,00 zł bez VATu
47 639,13 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (32 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 100
Opis
Składana, stabilna konstrukcja z profili stalowych na 4 ruchomych rolkach obrotowych z poliuretanowym ogumieniem, z których dwie są z hamulcem. Dostawa z stanie rozłożonym.
Wykonanie: ruchoma konstrukcja nośna z wciągnikiem elektrycznym LIFTKET (prędkość podnoszenia 4/1 m/min.) i wózkiem jezdnym bez napędu. Częścią dostawy jest kompletna instalacja elektryczna urządzenia.
Parametry
| ciężar | 466 kg |
| nośność | 1000 kg |
| szerokość całkowita | 5510 mm |
| szerokość prześwitu | 5000 mm |
| szerokość wspornika nośnego | 120 mm |
| wysokość całkowita | 3292 mm |
| wysokość podnoszenia | 2430 mm |
| wysokość prześwitu | 3000 mm |











