Lekki odkurzacz przemysłowy ATTIX 30-11 PC, 1200W, zbiornik o pojemności 30 l


Opis
zbiornik 30 l
gniazdo do podłączenia elektronarzędzi
do odkurzania na sucho i na mokro
Charakteryzuje się prostą obsługą, optymalną mocą ssania i wyjątkową wydajnością filtrowania. Korpus i pojemnik na odpady z bardzo wytrzymałego tworzywa. Odkurzaczem można odkurzać suche i mokre zanieczyszczenia. W celu odkurzania cieczy urządzenie zostało wyposażone w system pływakowy z funkcją automatycznego zatrzymania w momencie napełnienia zbiornika na odpady. Wysoką jakość filtracji gwarantuje filtr kasetowy ze zmywalnego materiału PET o dużej trwałości ze sterowanym ręcznie systemem elektrycznego czyszczenia filtra. System umożliwia otrzepanie filtra podczas pracy urządzenia. Przy odkurzaniu na sucho zaleca się używanie worków na odpady. Odkurzacz posiada wbudowane gniazdo 230V/ 2,4 kW do podłączenia ręcznych elektronarzędzi.
Standardowe akcesoria:
wąż o śred. 32 mm, 3 m z kolankiem
rury przedłużające 2 x 500 mm, aluminiowe
dysza podłogowa o szer. 260 mm,
dysza ze szczotką
dysza szczelinowa
filtr kasetowy PET
fizelinowy worek na odpady 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 62 dB |
| ciężar | 10 kg |
| pojemność zbiornika | 30 l |
| przepływ powietrza | 62 l/s |
| dł. kabla elektrycznego | 7,5 m |
| podciśnienie | 250 mBar |
| długość | 380 mm |
| szerokość | 430 mm |
| szerokość robocza | 260 mm |
| wysokość | 550 mm |
| moc | 1200 W |





