Odkurzacz przemysłowy do pyłów niebezpiecznych dla zdrowia ATTIX 965-0H SD XC , 2x1200W, zbiornik o pojemności 70 l


Opis
odpowiedni do odkurzania pyłu klasy M i H
zdejmowany, ruchomy zbiornik na odpady ze stali nierdzewnej
2 indukcyjne, bezszczotkowe silniki o dużej żywotności
Przeznaczony do odkurzania suchych, niepalnych substancji pyłowych, niepalnych cieczy, pyłu drzewnego i substancji pyłowych szkodliwych dla zdrowia o stężeniu MAK oraz rakotwórczych substancji pyłowych i substancji pyłowych z zarodkami chorobotwórczymi. Odkurzacz umożliwia dodatkowo odkurzanie drobnego pyłu klasy M i pyłu niebezpiecznego dla zdrowia klasy „H“. Zbiornik na odpady ma dwa wejścia do podłączenia węża ssącego. Przy regularnym odkurzaniu pyłu klasy „M“ należy używać podłączenia górnego przy zamkniętym przyłączeniu dolnym. Przy odkurzaniu pyłów klasy „M“ można stosować worek na odpady lub odkurzać bez worka. Przy odkurzaniu pyłu klasy „H“ należy stosować odwrotne podłączenie i zawsze stosować odpowiednie worki na odpady. Przy opróżnianiu worków na odpady zaleca się stosowanie toreb ochronnych przeznaczonych do tego celu.
Dwusilnikowe (bezszczotkowe) urządzenie o dużej wydajności z płynną regulacją mocy ssania . Wyposażone w wyjmowany, ruchomy zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 70l. Wysoką jakość filtracji gwarantuje wydajny filtr kasetowy ze zmywalnego materiału PET o dużej trwałości ze sterowanym automatycznie elektrycznym systemem czyszczenia filtra.
Standardowe akcesoria:
filtr kasetowy PET
filtrujący worek na odpady klasy H
torba ochronna do worków na odpady H
Parametry
| poziom hałasu | 67 dB |
| ciężar | 45 kg |
| pojemność zbiornika | 70 l |
| dł. kabla elektrycznego | 10 m |
| podciśnienie | 250 mBar |
| długość | 615 mm |
| szerokość | 690 mm |
| wysokość | 990 mm |
| moc | 2400 W |





