Standardowy odkurzacz przemysłowy ATTIX 50-21 PC, 1200W, zbiornik o pojemności 50 l


Opis
zbiornik na odpady o poj. 50 l
do odkurzania na sucho i na mokro
Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, wysokiej jakości kółeczkami, prostą obsługą, optymalną wydajnością ssania oraz wyjątkową wydajnością filtracji. Korpus i pojemnik na odpady z bardzo wytrzymałego tworzywa. Odkurzaczem można odkurzać suche i mokre zanieczyszczenia. W celu odkurzania cieczy urządzenie zostało wyposażone w system pływakowy z funkcją automatycznego zatrzymania w momencie napełnienia zbiornika na odpady. Wysoką jakość filtracji gwarantuje wydajny filtr kasetowy ze zmywalnego materiału PET o dużej trwałości z ręcznie sterowanym systemem elektrycznego czyszczenia filtra. System umożliwia otrzepanie filtra podczas pracy urządzenia. Przy odkurzaniu na sucho zaleca się używanie worków na odpady.
Standardowe akcesoria
wąż ssący o śred. 36 mm, 3 m z kolankiem
rura przedłużająca 2 x 500 mm, stalowa
dysza podłogowa o szer. 260 mm,
dysza szczelinowa
filtr kasetowy PET
fizelinowy worek na odpady 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 62 dB |
| ciężar | 11 kg |
| pojemność zbiornika | 50 l |
| przepływ powietrza | 62 l/s |
| dł. kabla elektrycznego | 7,5 m |
| podciśnienie | 250 mBar |
| długość | 380 mm |
| szerokość | 430 mm |
| szerokość robocza | 260 mm |
| wysokość | 685 mm |
| moc | 1200 W |



