Przemysłowy odkurzacz dwusilnikowy ATTIX 961-01, 2x1200W, zbiornik o pojemności 70 l


Opis
- 2 silniki jednofazowe 230V
- wyjmowany pojemnik nierdzewny
- do suchych i mokrych zanieczyszczeń
- filtr lamelowy ze strzepywaniem elektrycznym Push & Clean
Bardzo wydajne urządzenie z możliwością eksploatacji z jednym lub dwoma silnikami (maksymalna moc ssania). Nierdzewny pojemnik na odpady o pojemności 70 l można odchylić i wyjąć.
Do odsysania cieczy odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy z automatycznym zatrzymywaniem się po napełnieniu pojemnika na odpady. Przy odkurzaniu na sucho zalecamy stosować worki na odpady. Filtrowanie pyłu zgodnie z wymaganiami klasy „M“, skuteczny filtr lamelowy z materiału PET Nano przystosowanego do mycia o długiej żywotności z ręcznym, elektrycznym strzepywaniem Push & Clean. Ten system umożliwia strzepywanie filtra w czasie pracy.
Wyposażenie standardowe Ø 38 mm:
czarny wąż elastyczny 4,0 m
kolano, przedłużka nierdzewna, 2-częściowa
końcówka ze szczotką
głowica do podłogi 400 mm
filtr lamelowy PET, klasy „M“
worek na odpadki fleece, 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 67 dB |
| ciężar | 30 kg |
| pojemność zbiornika | 70 l |
| dł. kabla elektrycznego | 10 m |
| podciśnienie | 250 mBar |
| długość | 580 mm |
| szerokość | 600 mm |
| szerokość robocza | 400 mm |
| wysokość | 970 mm |
| moc | 3000 W |









