Wózek manipulacyjny magazynowy VARIOfit, z poręczą z kratami, 850x500 mm, nośność 400 kg
nr art.: 110596
EAN: 4035694001527

865,00 zł bez VATu
1 063,95 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 8
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał ścian bocznych | rury stalowe |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 25,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 950 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| wysokość podestu | 260 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








