Wózek stołowy VARIOfit z wanną ociekową, 1000 x 600 mm, nośność 250 kg
nr art.: 110605
EAN: 4035694002524

1 090,00 zł bez VATu
1 340,70 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 37
Opis
Do prac montażowych i manipulacyjnych, gdy może dojść do niepożądanego wycieku oleju, itp.
- konstrukcja stalowa spawana o nośności 250 kg
- pomalowana lakierem proszkowym na kolor niebieski RAL5010
- dwa stałe i dwa obrotowe koła o średnicy 125 mm na łożyskach kulkowych z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną na nogi VARIOfit®
- bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, niebrudzący, na feldze z tworzywa
- z dwoma stalowymi tackami, wysokość ściany bocznej 25 mm
- wysokość półek: 210 / 845 mm
- prześwit: 585 mm
- nośność górnej półki: 80 kg
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 995 x 595 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 37 kg |
| nośność | 80 kg |
| długość całkowita | 1170 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość całkowita | 610 mm |
| wysokość całkowita | 845 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa





