Wózek stołowy VARIOfit z wanną dodatkową ociekową s rusztem, 1000 x 600 mm, nośność 250 kg
nr art.: 110607
EAN: 4035694002517

1 970,00 zł bez VATu
2 423,10 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 37
Opis
Do prac montażowych i manipulacyjnych, gdy może dojść do niepożądanego wycieku oleju, itp.
- konstrukcja stalowa spawana o nośności 250 kg
- pomalowana lakierem proszkowym na kolor niebieski RAL5010
- dwa stałe i dwa obrotowe koła o średnicy 125 mm na łożyskach kulkowych z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną na nogi VARIOfit®
- bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, niebrudzący, na feldze z tworzywa
- powierzchnia użytkowa w postaci wanny olejoszczelnej z krawędzią o wysokości 25 mm
- z przykręcaną wanną spustową z siatką drucianą (60 l), oczko siatki 30x30 mm oraz ze stożkowym kurkiem spustowym 1/4", wysokość ścian 100 mm
- wysokość półek: 210 / 930 mm
- prześwit: 595 mm
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 997 x 597 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 58 kg |
| nośność | 80 kg |
| długość całkowita | 1125 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość całkowita | 610 mm |
| wysokość całkowita | 1020 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa











