Wózek VARIOfit o wysokiej nośności 1200 kg - rama z podłogą, 2 przednie ściany, 1600 x 800 mm
nr art.: 110621
EAN: 4035694004719

3 587,00 zł bez VATu
4 412,01 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 64
Opis
- nośność 1200 kg
- bardzo stabilna kontsrukcja
- dowolna rozbudowa w systemie modułowym
Bardzo wytrzymała stalowa konstrukcja nośna, pomalowana lakierem proszkowym na kolor niebieski RAL5010, wysokość platformy 305 mm.
4 kieszenie narożne do montowania kłonic lub ścianki czołowe.
Dwa kółka stałe i dwa kółka skrętne zochroną stóp oraz oraz z centralnym hamulcem EasySTOP z boku i z przodu wózka, na łożyskach rolkowych, obrzeża aluminiowe, obręcze z gumy elastycznej.
- rama stalowa przejezdna z podłogą i z dwoma krótszymi ścianami z poręczą, wysokość ściany 800 mm, podłoga z sklejki bukowej o gr. 30 mm
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1605 x 880 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1600 x 800 |
| ciężar | 77 kg |
| nośność | 1200 kg |
| długość zewnętrzna | 1940 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 880 mm |
| wysokość podestu | 305 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |



