Wózek VARIOfit o wysokiej nośności 1200 kg - z 4 ścianami, 2000 x 800 mm
nr art.: 110626
EAN: 4035694004757

4 999,00 zł bez VATu
6 148,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 64
Opis
- nośność 1200 kg
- bardzo stabilna kontsrukcja
- dowolna rozbudowa w systemie modułowym
Bardzo wytrzymała stalowa konstrukcja nośna, pomalowana lakierem proszkowym na kolor niebieski RAL5010, wysokość platformy 305 mm.
4 kieszenie narożne do montowania kłonic lub ścianki czołowe.
Dwa kółka stałe i dwa kółka skrętne zochroną stóp oraz oraz z centralnym hamulcem EasySTOP z boku i z przodu wózka, na łożyskach rolkowych, obrzeża aluminiowe, obręcze z gumy elastycznej.
- rama stalowa przejezdna z podłogą z sklejki bukowej o gr. 30 mm
- z dwoma krótszymi ścianami z poręczą, wysokość ściany 800 mm
- z dwoma wstawianymi bocznymi ścianami, wysokość 800 mm
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 2000 x 800 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 2000 x 800 |
| ciężar | 109 kg |
| nośność | 1200 kg |
| długość zewnętrzna | 2340 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 880 mm |
| wysokość podestu | 305 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |



