Szafa do zabezpieczenia kwasów i zasad, podręczna, wys.xszer.xgł: 600x590x570 mm


Opis
- certyfikat GS
- dwuwarstwowe konstrukcje ścian i drzwi
Korpus wewnętrzny ze specjalnych niemetalicznych materiałów pokrytych melaminą o wysokiej odporności chemicznej, korpus zewnętrzny z wysokiej jakości blachy stalowej z epoksydowaną powłoką w kolorze jasnoszarym RAL7035. Dodatkowe uszczelnienie drzwi z tworzywa sztucznego zapobiega wydostawaniu się niebezpiecznych i agresywnych oparów do pomieszczeń. Szafy są wyposażone w półki wysuwane o nośności 25 kg, każda z wyjmowaną wanną wychwytową 430 x 475 mm o pojemności 15 l z chemicznie odpornego polietylenu. Drzwi są wyposażone w zamek cylindryczny, metalowa obudowa umieszczona jest poza przestrzenią do przechowywania, która ochrania przed agresywnymi oparami z przechowywanych substancji.
Podręczna, niska szafka, która jest przeznaczona do umieszczenia np. pod biurkiem, z dwoma wysuwnymi półkami. Otwory wentylacyjne znajdują się na tylnej ścianie, włącznie z końcówką wylotową o śr. 50 mm do podłączenia wentylatora wyciągowego.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 36 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 25 kg |
| objętość wychwytu | 15 l |
| głębokość | 570 mm |
| głębokość wewnętrzna | 550 mm |
| szerokość | 590 mm |
| szerokość wewnętrzna | 485 mm |
| wysokość | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 560 mm |
| ilość półek | 2 szt. |






