Szafa do zabezpieczenia kwasów i zasad, wys.xszer.xgł: 1970x605x600 mm


Opis
- certyfikat GS
- dwuwarstwowe konstrukcje ścian i drzwi
Korpus wewnętrzny ze specjalnych niemetalicznych materiałów pokrytych melaminą o wysokiej odporności chemicznej, korpus zewnętrzny z wysokiej jakości blachy stalowej z epoksydowaną powłoką w kolorze jasnoszarym RAL7035. Dodatkowe uszczelnienie drzwi z tworzywa sztucznego zapobiega wydostawaniu się niebezpiecznych i agresywnych oparów do pomieszczeń. Szafy są wyposażone w półki wysuwane o nośności 25 kg, każda z wyjmowaną wanną wychwytową 430 x 475 mm o pojemności 15 l z chemicznie odpornego polietylenu. Drzwi są wyposażone w zamek cylindryczny, metalowa obudowa umieszczona jest poza przestrzenią do przechowywania, która ochrania przed agresywnymi oparami z przechowywanych substancji.
Wysoka, samodzielnie stojąca szafa z dwoma hermetycznie oddzielonymi przestrzeniami do przechowywania, każda z oddzielnymi drzwiami i każda wyposażona w trzy wysuwane półki. W jednej skrzynce mogą być przechowywane kwasy, a w drugiej zasady. Szafa jest wyposażona w śruby poziomujące w celu ustawienia regulacji wysokości. Otwory wentylacyjne umieszczone są na górze szafy, włącznie z końcówką wylotową o śr. 75 mm do podłączenia wentylatora wyciągowego.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 137 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 25 kg |
| objętość wychwytu | 15 l |
| głębokość | 600 mm |
| głębokość wewnętrzna | 565 mm |
| szerokość | 605 mm |
| szerokość wewnętrzna | 485 mm |
| wysokość | 1970 mm |
| wysokość wewnętrzna | 930 mm |
| ilość półek | 6 szt. |






