Szafki bezpieczeństwa na substancje łatwopalne 90 min., 1 szuflada, wys.xszer.xgł: 600x590x500 mm


Opis
Szafka do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych, chemikaliów i innych substancji niebezpiecznych dla środowiska do umieszczenia np. pod biurkiem
Stabilna konstrukcja z izolacją przeciwpożarową i powłoką z tworzywa sztucznego – standardowo w kolorze jasnoszarym RAL7035. W tylnej ścianie szafy końcówka do podłączenia odciągu powietrza (średnica zewnętrzna 75 mm).
Aby poprawić dostęp z góry do przechowywanych pojemników, niskie szafki wyposażone są standardowo w jedną lub dwie oddzielnie wysuwane szufůlady we formie wanien ociekowych (wg, StawaR) na cichych, kulkowych prowadnicach. Szuflady można pozostawić otwarte w dowolnej pozycji, bowiem wyposażone są w automatyczny bezpiecznik, który zamknie je w przypadku pożaru. Zamykanie na zamek cylindryczny.
Wyposażona w kółka (i cokół) ułatwiające przemieszczanie oraz zintegrowane hamulce do ustawienia szafy na miejscu.
- odporność przeciwpożarowa 90 minut zgodnie z norma EN 14470-1
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 113 kg |
| nośność szuflady | 50 kg |
| pojemność półki - wanienki | 10 l |
| odporność na ogieň | 90 min. |
| głębokość | 500 mm |
| głębokość szuflady | 372 mm |
| szerokość | 590 mm |
| szerokość szuflady | 422 mm |
| wysokość | 630 mm |
| wysokość prześwitu | 460 mm |
| ilość szuflad | 1 szt. |




