Spawana szafa szatniowa 2 x 300 mm na podstawie z 2 schowkami, kolor czerwony RAL3000


Opis
Spawana konstrukcja z wysokiej jakości blachy.
Drzwi w centralnej części posiadają wzmocnienie, które zabezpiecza przed włamaniem. Szafy posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm. Drzwi są przymocowane do zewnętrznych zawiasów umożliwiających otwieranie o 180°. Standardowo drzwi są wyposażone w żaluzję wentylacyjną w dolnej i górnej części. Jednopunktowe zamknięcie z zamkiem bębenkowym, dwa klucze.
Wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, powierzchnia gładka, łatwa do utrzymania czystości, trwały kolor. Szafy - korpus jest koloru szarego RAL7035, a drzwi są różnokolorowe.
Wyposażenie wewnętrzne każdej szafy – półka, drążek na wieszaki i 3 plastikowe przesuwane wieszaki.
Szafa na podstawie ze schowkami - spawana konstrukcja, na której można bezpośrednio ustawiać szafy . Jednopunktowy zamek bębenkowy, standardowo z dwoma kluczami. Powierzchnia siedziska pokryta jest płytą laminowaną z krawędzią z ABS. Wysokość 370 mm. Podstawa szara RAL 7035.
Parametry
| kolor drzwi | czerwony RAL3000 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na podstawie ze schowkami |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 2085 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |










