rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z 4 niskimi wysuwanymi burtami z kraty drucianej , 1000 x 600 mm, nośność 500 kg
nr art.: 110749
EAN: 4035694010253

1 314,00 zł bez VATu
1 616,22 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 182,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 35
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
- wyjmowane burty - z kraty drucianej o wielkości ok 50 x 50 mm
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1110 x 550 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 33 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość wewnętrzna | 1000 mm |
| długość zewnętrzna | 1125 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 550 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 1015 mm |
| wysokość podestu | 280 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





