rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit na długe przedmioty, wsuwany, 1030 x 647 mm, nośność 500 kg
nr art.: 110758
EAN: 4035694008618

1 580,00 zł bez VATu
1 943,40 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 501,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 15
Opis
- w celu zaoszczędzenia miejsca można zasuwać na siebie wózki
- rama nośna zespawana ze stalowych rurek, lakierowanych niebieską farbą proszkową RAL5010
- dwa kółka skrętne z hamulcem i dwa stałe z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi, skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit®
- podnoszona powierzchnia ładunkowa z płyty z antypoślizgowej wodoodpornej sklejki w ramie z rurki stalowej
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1030 x 645 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 34 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1100 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 840 mm |
| wysokość zewnętrzna | 995 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |







