rabat ilościowy
Wózek regałowy VARIOfit z ramionami nośnymni, dwustronny, 24 ramion, szer. 840-3200 mm
nr art.: 110772
EAN: 4035694011212

2 766,00 zł bez VATu
3 402,18 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 489,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 63
Opis
- spawana stalowa konstrukcja
- możliwość bezstopniowej regulacji szerokości wózka
- i regulowana bezstopniowo wysokość ramion nośnych, możliwość regulacji za pomocą skali
- powierzchnia wykończona lakierem proszkowym RAL5010 lub RAL7016
- cztery kółka skrętne z szarymi obręczami (szara guma nie brudzi podłogi), na łożyskach kulkowych
- z tego dwa kółka z hamulcem i ochroną stóp VARIOfit® oraz jedno z blokadą kierunku
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 3200 x 800 |
| wykonanie | dwustronny |
| ciężar | 84 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność wysięgnika | 20 kg |
| głębokość | 830 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość maks. | 3200 mm |
| szerokość min. | 840 mm |
| wysokość całkowita | 1800 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |
| ilość ramion nośnych | 24 szt. |
| ilość stojaków | 3 szt. |
















