rabat ilościowy
wózek piętrowy VARIOfit z pochyłymi półkami, ocynkowany, 3 półki, 1355 x 550 mm, nośność 250 kg
nr art.: 110779
EAN: 4035694010406

2 502,00 zł bez VATu
3 077,46 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 251,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 56
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i przykręcone ściany czołowe z rury stalowej
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- półki zawieszane poziomo lub pochyło z pochyleniem 15° z rastrem 120 mm, osadzone w kątownikach z wysością krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- cała konstrukcja ocynkowana
- powierzchnie nośne siatkowane 50x50 mm, ocynkovane
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1320 x 535 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1300 x 500 |
| ciężar | 59,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 1510 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 550 mm |
| wysokość całkowita | 1535 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia użytkowa dł. x szer.
rozmiar wózków
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
110775
1320 x 535 mm
1300 x 500
47 kg
2 104,00 zł
na zamówienie (10 dni)
110781
1355 x 550 mm
1500 x 600
71 kg
2 980,00 zł
na zamówienie (10 dni)









