rabat ilościowy
wózek piętrowy VARIOfit z pochyłymi półkami, ocynkowany, 4 półki, 1650 x 650 mm, nośność 400 kg
nr art.: 110782
EAN: 4035694010314

3 199,00 zł bez VATu
3 934,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 879,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 56
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i przykręcone ściany czołowe z rury stalowej
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- półki zawieszane poziomo lub pochyło z pochyleniem 15° z rastrem 120 mm, osadzone w kątownikach z wysością krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- cała konstrukcja ocynkowana
- powierzchnie nośne siatkowane 50x50 mm, ocynkovane
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1605 x 650 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1800 x 700 |
| ciężar | 79 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 1805 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 650 mm |
| wysokość całkowita | 1855 mm |
| ilość pięter | 4 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
ilość pięter
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
110776
56,5 kg
1275 mm
2 szt.
2 452,00 zł
na zamówienie (10 dni)
110780
66 kg
1575 mm
3 szt.
2 733,00 zł
na zamówienie (10 dni)









