rabat ilościowy
Skrzyniopaleta metalowa, wodoszczelna, 1200x800 mm, 1500 kg, na 4 nogach, kolor nibieski RAL5010
nr art.: 110824
2 255,00 zł bez VATu
2 773,65 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 029,00 zł
dla 11 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (43 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 210
Opis
Do zbierania materiałów i przyborów, wodoodporne.
- możliwość układania w stosy do 7 razy
- wodoszczelnie spawana konstrukcja z blachy stalowej
- gładkie dno i ściany boczne z górną krawędzią wzmocnioną na całym obwodzie
- nadają się do obsługiwania wózkiem paletowym (wysokość podjazdu 100 mm) lub dźwigiem - słupki na rogach z pętlami dźwigowymi
- standardowo malowane lakierem syntetycznym
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | pełne |
| ciężar | 77 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość | 1200 mm |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość zewnętrzna | 840 mm |
| wysokość | 600 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 536 mm |
| ustawialność w stos | 7 szt. |










