Wzmocniona szafa ze skrzynkami na rzeczy osobiste, 6x10 skrzynek, wys.x szer.x gł.: 1530x1110x200 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 110917

8 296,00 zł bez VATu
10 204,08 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 584
Opis
- wzmocniona konstrukcja z blachy o gr. 2 mm
- do przechowywania cennych przedmiotów osobistych, takich jak dokumenty, telefony komórkowe, mp3, aparaty, itp.
- wymiary drzwiczek 150x120 mm, cylindryczny jednopunktowy zamek z dwoma kluczami
- dno każdej skrzynki wyłożone cienkim filcem chroniącym przechowywane przedmioty przed porysowaniem
- w tylnej ścianie znajdują się otwory do zamocowania do ściany
- szafy lakierowane lakierem proszkowym w kolorze jasnoszarym RAL7035
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 163 kg |
| głębokość | 200 mm |
| szerokość | 1110 mm |
| wysokość | 1530 mm |
| ilość schowków | 60 szt. |
| ilość schowków w słupie | 10 szt. |












