Pojemnik na odpady do segregowania, pokrywa wrzutowa pomarańczowa, kosz wewnętrzny ocynkowany 80 l

Opis
- z ocynkowanym pojemnikiem wewnętrznym
- różnokolorowe pokrywy wrzutowe
Pojemnik wykonany jest z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo w kolorze jasnoszarym 7035. Skośnyy dach zapobiega gromadzeniu się śmieci na powierzchni pojemnika. Samozamykające pokrywy pochłaniają nieprzyjemne zapachy i estetycznie zamykają cały pojemnik. Pokrywy dostarczamy w różnych kolorach w zależności od rodzaju sortowanego odpadu. Pojemniki pozwalają na gromadzenie odpadów w blaszanych, ocynkowanych pojemnikach wewnętrznych o wymiarach 700 x 300 x 400 mm. Dostęp do pojemnika jest prosty dzięki przednim drzwiom skrzydłowym zamykanym na zamek obrotowy z możliwością zamknięcia na kłódkę.
W celu lepszej orientacji można nalepić na drzwi kolorowy piktogram. Samoprzylepna etykieta z piktogramem jest częścią dostawy.
W celu ułatwienia opróżnienia pojemnika i utrzymania czystości polecamy do pojemnika wewvnętrznego włożyć worek igielitowy 100 – 120l.
Parametry
| kolor | pomarańczowy ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 80 l |
| głębokość | 450 mm |
| szerokość | 355 mm |
| wysokość | 1072 mm |











