Szafa chemiczna ze zwiększoną ochroną przeciwpożarową, podwójne ściany, wys. x szer. x gł.: 1990x1000x450 mm, króciec 75 mm


Opis
- podwójne ściany i drzwi z izolacją wewnętrzną
- wewnętrzny kanał wentylacyjny
Szafy są przeznaczone do magazynowania olejów, farb i innych cieczy niebezpiecznych dla środowiska naturalnego. Dwuścienny korpus i drzwi są spawane z blachy o grubości 1,0 mm, a przestrzeń wewnętrzna jest wypełniona niepalną wełną mineralną, która tworzy warstwę ochronną przed ogniem.
Drzwi są zapuszczone z dwupunktowym systemem zamykającym, rowek pomiędzy drzwiami a korpusem jest uszczelniony za pomocą specjalnej taśmy ognioodpornej. W tylnym rogu szafy znajduje się wewnętrzny kanał wentylacyjny z dwoma regulowanymi otworami wentylacyjnymi. Poprzez króciec o średnicy 75 mm w górnej części szafy można podłączyć kanał wentylacyjny do zewnętrznego systemu wentylacyjnego.
Szafa jest wyposażona w przestawialne półkowanienki z blachy o pojemności 8 l i nośności 50 kg.
Cała konstrukcja jest lakierowana proszkowo na kolor jasnoszary RAL7035.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 120 kg |
| nośność korpusu | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| głębokość | 450 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 5 szt. |










