Jednostronny regał z pochyłymi półkami CLIP, wys. x szer. x gł.: 2000 x 1056 x 536 mm, 8 półek, nośność 200 kg, dodatkowy
nr art.: 111103
EAN: 4026212266559

1 617,00 zł bez VATu
1 988,91 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 145
Opis
Regał z ukośnymi półkami umożliwia doskonałą orientację w stanie magazynowanego towaru. Cała konstrukcja wykonana jest z ocynkowanej blachy. Pochyła półka zapewnia ciągły dostęp do towarów z brzegu regału. Półki są gładkie, pozbawione krawędzi w kierunku opadania. Łatwy montaż przez wsuwanie, bez skręcania śrubami.
- regał na przedmioty o niewielkich rozmiarach o nośności do 200 kg na półkę
- za pomocą drążków oddzielających, poszczególne pochyłe odcinki mogą być różnej szerokości – zakres przestawiania drążków wynosi 50 mm
- dostawa wraz z maskująca górna półką, która przeznaczona jest do ochrony przed kurzem oraz jako dodatkowa powierzchnia magazynowa
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 1800 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| głębokość całkowita | 536 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pięter | 8 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
typ regału
głębokość całkowita
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111104
dodatkowy
836 mm
2 043,00 zł
na zamówienie (15 dni)
101494
podstawowy
836 mm
2 225,00 zł
na zamówienie (15 dni)
101493
podstawowy
536 mm
1 769,00 zł
na zamówienie (15 dni)







