Kosz z tworzywa sztucznego z pedałem nożnym, pojemność 50 litrów, biały
nr art.: 111128
EAN: 5908248110053
308,00 zł bez VATu
378,84 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
277,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 429
Opis
- wyprodukowane z białego gładkiego tworzywa sztucznego
- z pedałem nożnym
- wyposażone w wyjmowany pojemnik plastikowy
- możliwość zastosowania jednorazowych worków na śmieci
Wyprodukowane z białego gładkiego tworzywa sztucznego, wyposażone w wyjmowany pojemnik plastikowy, możliwość zastosowania jednorazowych worków na odpady.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | plastik |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| pojemność | 50 l |
| głębokość | 445 mm |
| szerokość | 350 mm |
| wysokość | 685 mm |




