rabat ilościowy
Popielniczka naścienna z aluminium, okrągła, ukośna, wysokość 480 mm
nr art.: 111135
294,00 zł bez VATu
361,62 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
264,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 492
Opis
- praktyczne opróżnianie
- do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków
Wykonane ze szczotkowanego aluminium do umieszczenia w miejscach publicznych. Opróżnianie poprzez otwarcie kluczem trójkątnym klapy w dolnej części popielnicy. Śruby do umocowania na ścianę w zestawie.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 2 l |
| głębokość | 108 mm |
| szerokość | 80 mm |
| wysokość | 480 mm |







