Skrzyniopaleta z polietylenu, z pokrywą i z zamknięciem, pełne ściany, 1200x800x790 mm, na kółkach

Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
- wymiary: ISO i EURO
- z możliwością ustawiania w stosy
- skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania, transportu wyrobów zapakowanych i luzem
- przeznaczone do kontaktu z żywnością, nie są przeznaczone do przechowywania cieczy
- zoptymalizowane wymiary umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni transportowej oraz powierzchni magazynowych
- skrzyniopalety zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne
Pojemniki dostarczane są z czterema nogami lub na płozach dla zastosowań w regałach paletowych lub na kółkach obrotowych (śr. 100 mm).
Skrzyniopalety bez kółek można ustawiać w stosach, także pojemniki z pokrywą.
- standardowy kolor: szary
- ściany i dno pojemnika są pełne
Pojemniki dostarczane są z pokrywą + system zamykania składający się z 2 części z przodu i z tyłu, z kłódką.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| podstawa | na kółkach |
| wykonanie | pełne dno i ściany |
| ciężar | 34 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność w stosie | 3750 kg |
| pojemność | 535 l |
| długość wewnętrzna | 1110 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 710 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość wewnętrzna | 610 mm |
| wysokość zewnętrzna | 960 mm |














