rabat ilościowy
Składana skrzyniopaleta z polietylenu, perforowane ściany, 1200 x 800 x 1000 mm, na kółkach
nr art.: 111667
1 717,00 zł bez VATu
2 111,91 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 545,00 zł
dla 6 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 186
Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
Skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania i transportu wyrobów luzem i zapakowanych. Ich zaletą są oszczędności miejsca podczas transportu i magazynowania po złożeniu, po złożeniu mają wysokość tylko 420 mm. Zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE, odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne. Ściany i dno pojemnika są pełne lub perforowane. Skrzyniopalety dostarczane są z czterema nogami lub na płozach do zastosowania na regałach paletowych. Skrzyniopalety bez kółek można ustawiać w stosach, także pojemniki z pokrywą. Standardowy kolor szary.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| podstawa | na kółkach |
| wykonanie | perforowane dno i ściany |
| ciężar | 43 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność w stosie | 3750 kg |
| pojemność | 700 l |
| długość wewnętrzna | 1110 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 710 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość po złożeniu | 420 mm |
| wysokość wewnętrzna | 820 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1000 mm |






