Dwukołowa taczka VARIOfit, do opon, nośność 200 kg, wysokość 1165 mm, koła z pełnej gumy


Opis
- do opon (kół) o średnicy od 540–820 mm
- system dźwigni na sprężynach gazowych do funkcji otwierania i zaciskania łap
- konstrukcja z rur stalowych
- pałąk do pchania z rękojeścią powlekaną miękkim tworzywem sztucznym w celu ułatwienia manewrowania
- specjalnie ukształtowanie osi kół nośnych sprawia, że środek ciężkości znajduje się bliżej środka kółek co bardzo ułatwia podnoszenie ciężaru
- malowanie proszkowe farbą niebieską RAL 5010 i czerwoną RAL 3020
- koła na precyzyjnych łożyskach kulkowych
Udzielamy standardowej 3-letniej gwarancji na konstrukcję taczek oraz 12 miesięcy na części ulegające naturalnemu zużyciu takie jak siłowniki (sprężyny gazowe) i opony.
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm
- felga specjalna plastikowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 21 kg |
| nośność | 200 kg |
| głębokość | 660 mm |
| szerokość zewnętrzna | 705 mm |
| wysokość całkowita | 1165 mm |












